Яка піца ідеально підійде вашому знаку зодіаку

Яка піца ідеально підійде вашому знаку зодіаку

Цікаво дізнатися, яка ти їжа по знаку зодіаку і що слід замовляти на обід або вечерю, щоб зірки були прихильні? Тоді швидше шукай свою дату народження і вибирай піцу, яка не тільки порадує смаком, але і буде відповідати зодіаку.

Овен (21 березня - 20 квітня) - "Баварська"

Вогненні Овни люблять бути першими - недарма цей знак зодіаку відкриває цикл сузір'їв. Завзятість і прагнення до лідерства вимагають великих витрат енергії. Тому замовити піцу через інтернетнеобхідно ситну, але при цьому з пікантними нотками. Перекусивши кількома шматочками піци, Овни відправляться і далі підкорювати цей світ. До речі, ситий Овен зможе приборкати свою невгамовну енергію, щоб вона залишалася тільки в рамках конструктиву. Саме такою є "Баварська", де вдало поєднуються ковбаски, бекон і маринований огірок.

знак зодіаку страви

Телець (21 квітня - 21 травня) - "Класична"

Обгрунтованість, приземленість, практичність, терпимість - головні характеристики Тельця. Відомий факт, що представники даного знаку звикли брати від життя все найкраще, вдало адаптуючи це до свого розпорядку життя. Телець уміє працювати і, звичайно ж, відпочивати. Він як "Класична" піца - начебто і простий, але хочеться повторити. Таке знайоме поєднання ніжного сиру, курки і грибів доводиться всім до душі. Так і Телець, опинившись в новому колективі або суспільстві стане "своїм" непомітно для себе і навколишній, не виділяючись і не епатіруя публіку.

Близнюки (22 травня - 21 червня) - "М'ясне асорті"

Там, де дме вітер змін, з'являються і близнюки. Їх завжди двоє, як Бонні і Клайд, як Ромео і Джульєтта, як Адам і Єва, як начинка піци "М'ясне асорті", і вони не можуть один без одного. Близнюки цікаві, добрі, відкриті всьому, що їх оточує. Тому вони з легкістю погоджуються на експерименти, навіть якщо вони стосуються гастрономічних надмірностей. Їм припаде до смаку, що в одній страві буде відразу кілька начинок, адже так можна спробувати все. Мінливість грає тільки на користь - кожного разу є бажання відчути різні смаки.

Рак (22 червня - 22 липня) - "Чизбургер"

Рак є покровителем липня, одного з найспекотніших місяців в році. Саме в цей період народився відомий імператор і найкраще замовляти піцу "Чизбургер" - ситну, різноманітну, з пікантним поєднанням вершковості сиру Чедер, ковбасок та маринованого огірка. Раками керує Місяць, яка, як відомо, керує припливами і відпливами, рівнем води. Саме там і живуть представники зодіаку. Вони рішучі і шляхетні, готові завжди заступитися за слабкого і покарати кривдника. Чим старшою стає Рак, тим він більш усвідомлено розуміє, що сім'я відіграє важливу роль в його житті. Тому часто навідується в гості до родичів, захопивши з собою вкусняшки від Fresh Rolls.

Лев (23 липня - 21 серпня) - "Цезар"

Якщо запитати у Льва яка ти піца, то відповідь буде очевидним - "Цезар". Гордий, самовпевнений хижак володіє не тільки всіма задатками лідера, а й звірячим апетитом - до життя, до емоцій, до досягнення цілей. При цьому, Леви можуть бути чутливими і романтичними. До них просто необхідно знайти особливий підхід, який би грунтувався на ласці, ніжності, турботі і щільному обіді. І якщо ви все ще шукайте шлях до серця Льва, то спробуйте взяти з собою піцу "Цезар" - він це оцінить.

Діва (22 серпня - 23 вересня) - "З прошутто і грушею"

Справедливість, чистота, порядок, превалювання здорового глузду над швидкоплинними почуттями - саме такою видається Діва в плеяді знаків зодіаку. Вона ніжна і сильна одночасно, хоче отримувати тільки найкраще і ідеальне. Цим вона дуже нагадує піцу "З Прошутто і грушею", де молочна ніжність межує зі солодкуватими нотками фрукта. Іноді Діві необхідно взяти паузу, щоб впорядкувати свої думки, переключитися, змінити діяльність. У такі моменти краще не заважати, особливо тим, хто народився в кінці серпня.

Терези (24 вересня - 23 жовтня) - "4 сири з грушею"

Груша від груші не далеко падає. Тому Ваги це, звичайно ж, "4 сири з грушею" - ще більше ніжності і соковитості. У всьому гороскопі тільки Ваги є неживим представником, однак людям цього знака зодіаку душевності не позичати. Якимось дивним чином вони встигають і налагоджувати дипломатичні зв'язки, і вести ділові бесіди, і зав'язувати міцну дружбу. Як не парадоксально, але Терези будуть зважувати всі "за" і "проти" перед прийняттям рішень, в яких сферах життя вони б не відбувалися.

улюблені страви за знаками зодіаку

Скорпіон (24 жовтня - 23 листопада) - "Діабло"

Чарівність, а після гострота - так діє Скорпіон, а також піца "Діабло" з соусом шрірача. Що у них спільного? Скорпіон, в силу своїх особливостей, не може весь час перебувати в одному і тому ж стані. Йому необхідно рух, самопізнання, вдосконалення. Він обов'язково дійде до переможного кінця. Так і піца весь час стає краще, і буде з'їдена до останнього шматочка.

Стрілець (24 листопада - 22 грудня) - "Барбекю"

Тут хтось говорить про авантюри? Тоді Стрілець вже йде в вас. Лідер по натурі, йому буде не складно завоювати увагу оточуючих і, якщо знадобитися, змінити весь світ. І улюблені страви за знаком зодіаку будуть ті, де більше інгредієнтів. Адже Стрільця хочеться всього і відразу. Популярність, висока оцінка з боку оточення, успіх відразу на декількох теренах - ось що є істинним стимулом. Не дивуйтеся, якщо Стрілець раптом вирішить кардинально змінити професію. Можна не сумніватися, йому це з легкістю вдасться. А щоб нехай бути легше, варто підкріпитися піцоюБарбекю, де є і м'ясо, і сир, і овочі, і гриби,

Козеріг (23 грудня - 20 січня) - "Гавайська"

Дисципліни і стійкості, з якими Козеріг рухається до поставлених цілей , можна позаздрити. Його не всі люблять, але ті, хто розгледів у ньому душу, ніколи не зможуть обійтися без Козерога. Це як з "Гавайською" піцою - або любити, або вибирати з неї ананаси. Січневі Козероги природжені управлінці, командири армій, кермові будь човна. А ось ті, хто встиг народитися в кінці грудня, відрізняються прагненнями в створенні міцної родини.

Водолій (21 січня - 19 лютого) - "З морепродуктами"

Уява Водоліїв малює не тільки піцу "З морепродуктами" на обід, а й плани на майбутню незалежність. Залишається загадкою, як в одному знакові поєднується то постійне бажання змін, то непорушною стабільності. Водолії є індивідуалістами, тому в командній роботі їм краще довіряти процес, який би вони могли замкнути на собі. Яскравий темперамент, творча енергія, вразливість - все це надійні супутники Водолія.

Риби (20 лютого - 20 березня) - "Маргарита"

У знака зодіаку страва повинна відображати його головні особливості, які б відрізнялися від інших представників зоряного кола. Якщо говорити про Рибах, які закривають плеяду сузір'їв, то не можна не відзначити відомість і довірливість таких людей. Вони наївні й добрі, тому ризикують потрапити під вплив більш сильних побратимів. І якщо Риби хочуть "Маргариту", то повинні замовити саме її. Тонкі і талановиті, легкі на підйом - все це як свіжий смак томатів з базиліком.