З прошуто та грушею*

З прошуто та грушею*

Склад
Сир Моцарела, Сир Пармезан, Соус вершковий, Томати, груша, прошуто

Додатково до замовлення

299
279 грн
в заказі

Не будемо стверджувати, що поєднання прошутто і груші є нашим власним винаходом. Цей міцний союз використовувався, наприклад, в декількох популярних італійських салатах. Але тільки в FRESH ROLLS зробили піцу з начинкою з цих двох компонентів. І це ще один привід для гордості нашого закладу!

Що таке прошутто? Це різновид шинки в тому вигляді, як її готують в Італії. Класичний варіант являє собою м'ясо вищого гатунку, натерте морською сіллю, і ... нічого більше. Тому що зайве намагатися поліпшити ідеал. Чи варто говорити, що смак у такого продукту ... Белліссімо! Перфекто! Магніфіка !!!

Смак піци з прошутто і грушею можна описати як єдність протилежностей. Інь і Янь піццерійного світу. Тверде, сухе і солонувате м'ясо ідеально відтіняється солодкою, соковитою і ароматною грушею. В результаті виходить дивовижне поєднання, контрастне і несподіване.

Піца з прошутто і грушею буде доречна скрізь і завжди. Особливо на романтичному побаченні або важливій зустрічі. Замовте її, якщо бажаєте когось здивувати своїм вишуканим смаком. Як кажуть італійці: «Chi mangia solo crepa solo» (хто їсть один, той завжди буде один), але з цієї піцою це просто неможливо!