Баварська*

Баварська*

Склад
Бекон, Моцарела, Фірмовий соус Пелаті, Огірок маринований, ковбаски мисливські, гірчиця баварська

Додатково до замовлення

199
189 грн
в заказі

Влізти б зараз в шкіряні короткі штани, надіти замшевий піджачок та насунути на лоб зелений фетровий капелюх з полями, а не ось це ось все!

Втім, Ви можете відчути себе корінним баварцем вже зараз. Не вірите? Замовте у FRESH ROLLS піцу «Баварська», і незабаром всі навколишні здадуться добрими друзями, а на душі задзвенять завзяті тірольські наспіви!

Начинку цієї піци ми намагалися підібрати таким чином, щоб вона ідеально підходила для заходів типу Октоберфест (фольклорний фестиваль, щорічно проводиться в Мюнхені, найбільше народне гуляння в світі). І результат вийшов більш ніж вдалим - бекон, моцарелла, фірмовий соус, мариновані огірочки, ковбаски і баварська гірчиця об'єдналися в ідеальному союзі. Наша Баварська піца ідеально підійде для зустрічі старих друзів і для офісного корпоративу.

Їж, пий, веселися, і забудь про всі неприємності, тому що у веселій Баварії їм не місце! Подзвони до FRESH ROLLS, і веселий кур'єр привезе піцу, створену в кращих мюнхенських традиціях! Der Appetit kommt beim Essen (Апетит приходить під час їжі)!