Піца Цезар*

Піца Цезар*

Склад
Сир Моцарела, Бекон, Сир Пармезан, соус цезар фірмовий, яйце перепелине, салат айсберг, куряче філе копчене, томати коктейльні

Додатково до замовлення

289
269 грн
в заказі

Тільки подумайте, як швидко змінюється і нестримно ллється річка часу ... Зникають і з'являються в її хвилях долі людей, зникають і народжуються міста, руйнуються і виникають найбільші імперії. Ще недавно ти був полководцем, письменником, консулом, найбільшим державним і політичним діячем своєї епохи. А тепер з твоїм ім'ям асоціюється популярний овочевий салат ... 😄

Втім, салат був названий не на честь імператора, а на честь свого творця - американського кухаря італійського походження Цезаря Кардіні. Вдалий рецепт швидко завоював популярність у всьому світі, а Епікурейське суспільство Парижа відзначило його як «Кращий рецепт, що з'явився в Америці за останні 50 років».

Кулінари FRESH ROLLS вирішили створити для вас піцу, яка також успішно поєднувала б у собі легкість і чудовий смак. І ось вона - піца «Цезар»! До її складу входить:

  • ніжне куряче філе;
  • лист свіжого салату айсберг;
  • помідори черрі;
  • авторський соус «Цезар»;
  • твердий класичний сир пармезан і м'яка італійська моцарелла;
  • перепелині яйця.

Поєднання цих продуктів дозволило отримати від піци абсолютно ті ж смакові відчуття, що і від однойменного популярного салату. Звичайно з урахуванням того, що піца - це зовсім не салат!

Піца «Цезар» сподобається всім, хто цінує легкість і класичне поєднання смаку. Вона ідеальна для компанії друзів, для обіду на роботі і для домашньої вечері. Якби цей рецепт існував за часів правління великого римського імператора, то без сумніву, став би його улюбленою стравою. Замовте піцу Цезар від FRESH ROLLS, і хто знає, можливо, і Ви зможете залишити свій слід в історії?!!