Чому краще замовити їжу ніж йти в ресторан

Чому краще замовити їжу ніж йти в ресторан

Коли хочеться "чогось смачненького", а продуктів в холодильнику зовсім не залишилося, то кожна людина мимоволі замислюється над тим, щоб замовити обід онлайн або відправитися в кафе, ресторан. Звичайно, більшість страв можна приготувати самостійно і необов'язково для цього наносить візит в модний заклад. Але ж після робочого дня, навчання, домашніх справ так не хочеться витрачати час і сили біля плити. До того ж, далеко не всім вистачає навичок, щоб приготувати смачний тяхан або скрутити роли. Тому думки раз у раз крутяться навколо доставки або заклади громадського харчування. Що ж вибрати? Ми зібрали аргументи на користь обох сторін, щоб полегшити процес прийняття рішення.

Доставка їжі: смачно, швидко, недорого

замовити обід онлайн

Чи готові припустити, що кожна людина хоча б раз користувався послугами доставки. Адже сьогодні там можна спробувати не тільки екзотику по типу китайської локшини в коробочках, а й більш традиційні страви - салати, супи. Як працює доставка:

 1. Клієнт набирає номер телефону компанії або здійснює замовлення на сайті.
 2. Відбувається созвона з менеджером для уточнення деталей - часу доставки, адреси, способу оплати.
 3. Через зазначений час прибуває кур'єр з вибраними позиціями з меню. Всі страви доставляються в правильних упаковках, які не дозволяють їжі охолонути, деформуватися, розлитися.

Подібна доставка їжі в Харкові не рідкість, адже послуга користується популярністю протягом усього дня. Здавалося б, ідеальне рішення, однак за ним стоять як переваги, так і недоліки. Пропонуємо докладніше дізнатися кожен з них.

Плюси

Якщо говорити відверто, то далеко не всі вміють смачно готувати. До того ж, на кухні найчастіше відсутня професійна посуд, техніка, яка може знадобитися для створення того чи іншого блюда. Тому замовлення доставки їжі додому стає справжньою паличкою-виручалочкою, гарантом того, що незабаром можна буде гарненько підкріпитися.

Наступний критерій - бюджет. Найвигідніший варіант готувати самостійно, попередньо відшукавши продукти акцією. Але як ми вже згадували, зробити це може далеко не кожен. І тут на допомогу приходять роли з безкоштовною доставкою та інші позиції, які сміливо можна додавати до замовлення. Виходить, що клієнт оплачує тільки вартість інгредієнтів, тому подібний варіант дозволить значно заощадити.

Коли голод атакує, то вирішальним фактором стає час. Хочеться швидше, побільше, смачніше. І тут доставка недорогої їжі додому доводиться дуже до речі. Протягом короткого проміжку часу улюблене блюдо приїде за вказаною адресою.

Доставка - це послуга, яка повинна надаватися на високому рівні. Тому сервісу надається велике значення. Йдеться про:

 • ввічливості;
 • клієнтоорієнтованості;
 • оперативності роботи;
 • уважності до деталей.

Тому вибираючи де замовляти їжу, хочеться, щоб оператор і кур'єр вели себе відповідним чином. На сьогоднішній день стандартні роботи встановлюються і для служб доставок, тому будь-які некоректні дії практично зведені до нуля.

Ще одна важлива перевага - можливість зробити замовлення в будь-яку локацію. Це може бути, наприклад, піца в офіс, перша страва додому, сет ролів в парк відпочинку, бургери на пляжну вечірку.

У період пандемії актуальним питанням стала безпеку. І тут доставка має козир. Замовлення відбувається онлайн, а значить без прямого контакту з офіціантами, кухарями, іншими відвідувачами закладу. Можна зробити безготівкову оплату, не торкаючись при цьому до купюр. Кур'єр, який привезе їжу з доставкою, в обов'язковому порядку носить засоби індивідуального захисту - рукавички і маску.

Мінуси

Перше, що можна відзначити - обмеженого кількість позицій в меню. Зазвичай ресторани пропонують великий вибір - закуски, салати, основні страви, гарніри, м'ясо на мангалі, десерти, алкогольні та безалкогольні напої, коктейлі. А ось їжа з доставкою такого розмаїття не має.

Друге - оформлення страви. На тарілці можна не помітити фігурно нарізаних овочів, візерунків з соусу, іншого декору. Тільки смачна їжа і нічого зайвого.

І останнє - відсутність фана. Ні розважальної програми, живої музики, атмосфери веселощів і релаксу, яка повинна бути в хорошому закладі.

Похід в ресторан: смачно, дорого, надовго

де замовляти їжу

Якщо доставка вечері не входить в плани і хочеться якось урізноманітнити вечір, то одним з варіантів буде відвідування кафе чи ресторану. Там все відбувається за стандартною схемою:

 1. Гість вибирає стіл і зручно за ним розташовується.
 2. Вибирає позиції з меню, офіціант приймає замовлення.
 3. Їжа в міру приготування з'являється перед людиною.
 4. Після обіду або вечері виноситься рахунок, який можна оплатити готівкою або карткою.

Плюси

В ресторан йдуть за смачною їжею та розвагами. Тому гостя чекає не тільки правильно приготовлені страви, а й музичний супровід.

Загальна атмосфера. Навколо ошатні люди, яким можна продемонструвати новий предмет гардероба або зачіску.

Ресторан - можливість спробувати незвичайні страви, а також отримати естетичну насолоду від їх оформлення.

І на завершення - не доведеться робити закупівлі, готувати, прибирати зі столу, мити посуд.

Мінуси

Незважаючи на ідеальність картини, набереться значне число недоліків. Серед них:

 • висока вартість кожен позиції в меню;
 • некомпетентні співробітники;
 • зайвий шум, який часто тільки заважає;
 • можлива додаткова оплата, наприклад, за упаковку їжі з собою;
 • якість продуктів не завжди відповідають рівню закладу;
 • необхідність довго чекати: поки офіціант прийме замовлення, передасть його на кухню, блюдо приготується, його винесуть гостю, принесуть рахунок, розрахують;
 • відсутність парковки поряд із закладом;
 • небезпека, яка існує в період пандемії.

Найпопулярніші страви FRESH ROLLS

Сьогодні смачну їжу, приготовлену професійними кухарями, можна покуштувати не тільки в закладі, а й удома. Це стало можливим завдяки службі доставки. Її головні переваги - швидкість, якість і свіжість. Вибираючи, що замовити з їжі додому, радимо вам звернути увагу на італійську піцу, страви азіатської кухні і звичайно ж роли з різними видами риби і морепродуктів.